O nás

 

Společnost Sensormedics CZ, spol. s r. o. byla založena v roce 1994 jako dceřiná společnost rakouské společnosti SensorMedics GmbH. V roce 2002 pak rakouská společnost zanikla a společnost Sensormedics CZ se stala ryze českou společností. Zajišťovala distribuci a servis výrobků společnosti SensorMedics Inc. se sídlem v Kalifornii USA. Ve výrobním programu SensorMedics byly přístroje pro funkční diagnostiku plic a také progresivní oscilační ventilátory 3100A. 

Přístroje pro funkční diagnostiku plic řady Vmax se staly ve světě standardem. V návaznosti na fůze společností v oblasti zdravotnické techniky se původní společnost SensorMedics Inc. stala součástí většího koncernu Viasys a přístroje byly dodávány pod značkou Viasys. Později se Viasys stal součástí koncernu Cardinal Health. Pak byly zdravotnické prostředky tohoto koncernu distribuovány pod obchodní značkou Carefusion. V roce 2012 ukončila společnost Carefusion dovoz přístrojů řady Vmax do Evropy.

Abychom mohli i nadále uspokojovat požadavky našich zákazníků, navázali jsme spolupráci se společností COSMED se sídlem v Itálii v Římě. V návaznosti na tento fakt došlo na začátku roku 2013 ke změně názvu společnosti na S-medics, s.r.o.

Společnost COSMED vyrábí ucelenou řadu přístrojů pro spirometrii, plicní diagnostiku, kardiopulmonální testy a nepřímou kalorimetrii. Přístroje jsou vyráběny v řadě variant od nejjednodušších verzí použitelných v terénní péči i v komerčních centrech zdravého životního stylu až po přístroje určené pro výzkumné účely. Zajišťujeme kompletní péči o zákazníky s přístroji od tohoto výrobce.

Dále nabízíme velmi kvalitní přístroje pro kardiologii. Příkladem je velmi kvalitní a cenově dostupný přístroj pro ambulantní měření krevního tlaku (holter tlaku).

Společnost má řadu zkušeností s dodávkami přístrojů pro spirometrii, funkční diagnostiku plic, ergometrii a spiroergometrii, měření energetického výdeje metodou nepřímé kalorimetrie, pro oblast kardiologie a ambulantního měření krevního tlaku. Společnost má odborníky s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zdravotnické techniky a je schopna poskytovat poradenství a zajistit servis a dodávky zdravotnických prostředků.

 

Politika kvality 

 

Politikou kvality S-medics, s.r.o. je uspokojování potřeb zákazníků a zabezpečení, že náš systém kvality je ve shodě s požadavky norem ISO 9001 a ISO 13485. Při své práci vycházíme s níže uvedených zásad:

 

•  Zákazníkům dodáváme výrobky v kvalitě, která plně odpovídá legislativním a regulačním požadavkům včetně vědomé a systematické ochrany informací.

•  Společnost důsledně dbá na to, aby každému zákazníkovi byla poskytnuta stejná kvalita, a to z hlediska šíře nabídky sortimentu, kvality výrobků, tak i poskytovaných servisních služeb.

•  Naše dodavatele důkladně vybíráme a preferujeme ty z nich, kteří sdílejí naše hodnoty.

•  Snažíme se přijímat opatření, která účinně zamezí vzniku reklamací nebo stížností zákazníků a splní jejich očekávanou kvalitu. Spokojenost zákazníků sledujeme a pravidelně vyhodnocujeme.

•  Při řízení kvality uplatňujeme procesní přístup, jednotlivé procesy monitorujeme a neustále zlepšujeme.

•  Motivujeme pracovníky k produktivní a dobře odvedené práci. Investujeme do jejich vzdělávání a podporujeme jejich trvalý rozvoj s důrazem na výchovu nových odborníků.

•  Při své práci zaměstnanci dodržují etický kodex.

 

Certifikace ISO: 

 

 

ISO 9001 ISO 13485      
     
         

 

          

 

 


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com