K5 Wear it - Společnost COSMED uvádí na trh novou generaci telemetrických spiroergometrických přístrojů.

Hlavní přednosti přístroje jsou:
- přesnost, spolehlivost, odolnost proti povětrnostním vlivům, velký dosah a integrované GPS
- intuitivní uživatelsky jednoduché ovládání přes dotykovou obrazovku a čtyři klávesy
- možnost provádění testu a zobrazení počítačem, nebo autonomní test s následným přenosem do PC

Číst dál...

Q-NRG – Přístroj pro měření energetického výdeje

Přístroj je určen pro měření energetického výdeje kriticky nemocných pacientů připojených na umělou ventilaci, pro spontánně dýchající pacienty i pro zdravé jedince. Podle posledních studií má měření nepřímé kalorimetrie v klinickém prostředí prokazatelné přednosti ve srovnání s prediktivními rovnicemi.

Číst dál...

microQuark - USB Spirometr pro PC
microQuark je USB spirometr navržený společností COSMED pro kompletní vyšetření plic. Může být použit s libovolným PC, jak desktop, tak laptop, jednoduše instalací aplikačního software a připojením kabelu k USB portu počítače.

Číst dál...

Spiropalm 6MWT - Spirometer a 6 minutový test chůzí
Spiroplam 6MWT je nový zdravotnický prostředek pro provádění spirometrie s možností provádění standardního “Six-Minute Walk Test“ (6MWT) – “šestiminutového testu chůzí”. Přístroj byl oceněn na letošním kongresu ERS cenou "Product of Outstanding Interest".

Číst dál...

Pony FX - Stolní spirometr
Pony FX je stolní spirometr nové generace určený pro kompletní spirometrické vyšetření (SVC/FVC, MVV, bronchoprovokační testy). Je vybaven velkým barevným LCD displejem a vestavěnou teplocitlivou tiskárnou.

Číst dál...

Pony FX Flowsafe - Stolní spirometr
Pony FX Flowsafe je nový model z rodiny Pony pro použití s diferenciálním tlakovým průtokoměrem (pneumotachograf) na jedno použití. Pneumotachograph “Flowsafe” je velmi přesný i při malých průtocích a zabraňuje přenosu infekcí mezi pacienty.

Číst dál...

Quark Spiro – Spirometrická laboratoř s dozimetrem
Quark SPIRO je moderní laboratoř pro kompletní spirometrická vyšetření doplněná o další sofistikované aplikace jako jsou integrovaný dozimetr a modul měření odporu dechových cest.

Číst dál...

Fitmate Nutrition Suite
Software Fitmate Nutrition Suite je inovativní software pro vědecký přístup ke kontrole hmotnosti a hodnocení pohybové aktivity. Může být použit ve spojitosti s přístroji řady Fitmate nebo samostatně.

Číst dál...

Fitmate GS
Přístroj Fitmate GS je prvním přenosným přístrojem pro měření metodou nepřímé kalorimetrie diluční technikou pro přesné měření klidového energetického výdeje (Resting Metabolic Rate - RMR) v klinické praxi.

Číst dál...

Fitmate WM

Přístroj Fitmate WM je validovaný přenosný nepřímý kalorimetr pro měření klidového energetického výdeje (Resting Metabolic Rate - REE, RMR). Je ideálním řešením pro komerční centra kontroly hmotnosti. Má velkou LCD obrazovku a vestavěnou tiskárnu a umožňuje provedení testu bez použití počítače.

Číst dál...

 Fitmate PRO
Přístroj Fitmate PRO je validovaný přenosný přístroj pro provedení kardiopulmonálních zátěžových testů. Umožňuje provedení testů VO2 max a submaximálních testů VO. Je ideálním řešením pro vzdělávací centra, centra výkonnostního sportu a centra zdravého životního stylu.

Číst dál...

 Fitmate MED
Přístroj Fitmate MED je validovaný přenosný přístroj pro provedení kardiopulmonálních zátěžových testů. Umožňuje provedení testů VO2 max a submaximálních testů VONavíc umožňuje provedení kompletní spirometrie. Je ideálním řešením pro vzdělávací centra, centra výkonnostního sportu a centra zdravého životního stylu.

Číst dál...

Lifecoder plusLifecorder Plus - monitor pohybové aktivity
Lifecorder Plus - monitor pohybové aktivity je jednorozměrný polovodičový akcelerometr, který nahrává informace o životním stylu. Přístroj zaznamenává intenzitu (5 úrovní) a denní trvání fyzické aktivity, aktivní energetický výdej, kroky a vzdálenosti. Monitor má v paměti až 60 dní.

Číst dál...

quark-rmr-mini Quark RMR
Přístroj Quark RMR patří k nové generaci přístrojů pro měření metabolizmu určených pro měření klidového energetického výdeje (Resting EnergyExpenditure - REE) pomocí nepřímé kalorimetrie v kompaktním provedení pro měření u lůžka.

Číst dál...

Quark CPET
Quark CPET je moderní přístroj pro kardiopulmonální testy vhodný i pro výzkum. Má režimy měření dech po dechu (breath-by-breath) i režim směšovací komory. Quark CPET je perfektní nástroj pro analýzu výměny dechových plynů (VO2, VCO2) v průběhu zátěžových vyšetření nebo při klidových protokolech.

Číst dál...

K4b2
K4b2 je první a nejznámější přenosný systém pro měření kardiopulmonální výměny plynů pomocí analýzy dech po dechu v reálném čase. Technologie a rozměry umožňují bez omezení měření fyziologické odezvy na zátěž mimo laboratoř ve volném prostoru.

Číst dál...

Quark PFT – Modulární přístroj pro funkční vyšetření plic
Quark PFT je plně modulární systém pro funkční vyšetření plic. Základní konfigurace přístroje má vše potřebné pro provádění spirometrických testů. Pro spirometrii je možné používat tři různí typy průtokoměrů.

Číst dál...

Q-Box – celotělový pletysmograf

Q-box je nová generace kabiny pro stanovení plicních objemů (TLC, RV, ITGV), odporů a vodivosti dechových cest (Raw, Gaw) pomocí metody celotělové pletysmografie. Velikost kabiny poskytuje snadné použití pro dospělé i pro děti.

Číst dál...

Quark PFT – Modul difuzní kapacity plic
Quark PFTumožňuje měření difuzní kapacity plic pomocí různých technik měření. Měření difuzní kapacity se měří pomocí kontinuálního měření frakce oxidu uhelnatého a metanu.

Číst dál...

Quark PFT – Modul plicních objemů

Modul plicních objemů rozšiřuje možnost měření funkční reziduální kapacity (Functional Residual Capacity FRC) metodou vyplavování dusíku a technikou jednodechového 100% O2. Toto je v porovnání s celotělovou pletysmografií ekonomičtější varianta stanovení plicních objemů.

Číst dál...

Quark PFT – Modul respirační mechaniky

Modul respirační mechaniky umožňuje provedení testů pro vyhodnocení funkce respiračních svalů a případně jejich nedostatečnou funkci. Je možné provést měření maximálního inspiračního tlaku (Maximal Inspiratory Pressure MIP) a maximálního exspiračního tlaku (Maximal Expiratory Pressure MEP). Umožňuje také měření P0,1.

Číst dál...

Quark PFT – Modul oscilometrie Quark i2m (forced oscillation technique FOT)

Možnost vyšetření pomocí oscilometrie existuje jako modul pro Quark PFT nebo jako samostatný výrobek (Quark i2m). Metodou oscilometrie se měří celková impedance a reaktance respiračního systému.

Číst dál...

Quark NObreathQuark NObreath – monitor oxidu dusnatého
Quark NObreath je jednoduchý a spolehlivý monitor oxidu dusnatého. Slouží k neinvazivnímu měření a vyhodnocení reakce pacienta na léčbu. Umožňuje jednoduché měření výstupní frakce oxidu dusnatého.

Číst dál...

BOD POD - měření tělesného složení
BOD POD je zlatým standardem v oblasti měření tělesného složení. Používá technologii “air displacement plethysmograph (ADP)”, která používá denzitometrii celého těla pro určení tělesného složení (tuková a beztuková tkáň) u dospělých a dětí a přístroj může být použit pro většinu lidské populace.

Číst dál...

PEA POD - měření tělesného složení u novorozenců
PEA POD je pro měření tělesného složení technologií "Air displacement plethysmograph ADP" u novorozenců s váhou mezi 1 až 8 kg. Přístroj měří velmi rychle a s vysokou přesností.

Číst dál...


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com