K5 – Nový telemetrický spiroergometrický systém společnosti COSMED

 

Společnost COSMED uvádí na trh nový přenosný telemetrický spiroergometrický přístroje K5.

Jedná se o čtvrtou generaci nejpopulárnějších přenosných metabolických systémů. Tento systém představuje přelom na poli zátěžových systémů a přístrojů pro hodnocení výkonnosti lidské populace. K5 je velmi inovativní a víceúčelový metabolický systém. Je v něm promítnuto 25 let zkušeností s metabolickými systémy. K5 má řadu nových jedinečných funkcí, které překonávají normální požadavky na rozsah klinických zátěžových testů a rozšiřují oblast použití na celkové hodnocení výkonnosti testované osoby.S novou generací metabolických systémů uvádí COSMED na trh nové patentované technologie pro měření výměny plynů IntelliMET™.

Přístroj K5 má ve srovnání s předchozími přístroji zcela nové konstrukční provedení. Má úplně nový vzhled, je extrémně robustní a vhodný pro testování v extrémních polních podmínkách. Přístroj K5 má 3,5" dotykový LCD displej s podsvícením LED TFT, který zajišťuje optimální viditelnost za všech světelných podmínek. Ovládání pomocí LCD umožňuje plnou kontrolu přístroje a všech jeho funkcí v libovolném prostředí. Dotyková obrazovka používá rezistivní technologii a může tedy být použita v rukavicích nebo mokrými prsty. Velký důraz byl při vývoji přístroje K5 kladen na efektivní bezdrátový přenos dat a bezproblémovou komunikaci s dalšími zařízeními. Přístroj je vybaven standardním bezdrátovým přenosem a za příplatek přenosem s větším dosahem. Bezdrátová technologie je také kompatibilní také s Bluetooth 4 a umožňuje integraci externích periferií jako monitory EKG, SpO2...atd.

Systém K5 používá metabolický modul programu Omnia pro řízení on-line nebo pro dodatečné zpracování a editaci naměřených výsledků testu provedeného v terénu bez komunikace s PC.

Zde najdete K5-prospekt pro přenosný metabolický systém

 

Pokud budete potřebovat další informace, neváhejte a kontaktujte nás.


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com