Služby

 

S-medics  zajišťuje kompletní služby spojené s dodávkou, uvedením do provozu a klinickým zaškolení dodávaných přístrojů. K přístrojům jsou dodávány všechny doklady v souladu s platnou legislativou týkající se zdravotnických prostředků.

 

Pro dodávané přístroje zajišťujeme kompletní servis a preventivní prohlídky v souladu s požadavky národní i evropské legislativy. V případě složitějších odborných dotazů můžeme zprostředkovat kontakt na další odborníky v ČR, Evropě i v USA. Společnost má řadu zkušeností s dodávkami přístrojů pro funkční diagnostiku plic, ergometrická a spiroergometrická vyšetření, ambulantní měření krevního tlaku a další přístroje pro oblast kardiologie a funkční vyšetření plic.

 

Provádíme odborné překlady návodů k obsluze nebo příbalových informací pro zdravotnické prostředky z anglického a německého jazyka.

 

Společnost má odborníky s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zdravotnické techniky a je schopna poskytovat poradenství a zajistit servis a dodávky zdravotnických prostředků.


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com