Společnost S-medics, se sídlem Malešická 2251/51, 130 00 Praha 3 je zapsaná u Městského soudu v Praze vložka C26668, IČ 60465271. Společnost působila dříve pod obchodním jménem SensorMedics CZ a existuje na trhu v České republice a Slovenské republice od roku 1994. Dodává kvalitní lékařské přístroje pro plicní vyšetření, kardiologii a oblast funkčního vyšetření kardiopulmonálního systému. Zajišťuje servis a klinickou podporu pro všechny dodávané přístroje.

 

V současné době máme v nabídce mimo jiné přístroje společnosti COSMED srl, sídlící v Itálii v Římě. Společnost COSMED vyrábí již od 80tých let kvalitní přístroje pro spirometrii, plicní diagnostiku, pro kardiopulmonální testy, pro měření energetického výdeje a pro další oblasti ve zdravotnictví, sportovním lékařství i v komerční sféře.

 

spirometryVětšina přístrojů je k dispozici v několika provedeních od jednoduchých a ekonomických verzí až po vysoce přesné přístroje používané pro klinický výzkum. Dodáváme také přístroje pro vysoce specializované použití jako je například BodPod, přístroj pro stanovení tělesného složení metodou "Air displacement plethysmography".

 

Máme velmi kvalitní spirometry za velmi výhodné ceny. I nejlevnější spirometr splňuje všechny požadavky dle doporučení České pneumologické společnosti i ERS/ATS.

 

Také v oblasti přístrojů pro měření energetického výdeje metodou nepřímé kalorimetrie máme k dispozici přístroje v ekonomické variantě pro rutinní vyšetření bez potřeby měření CO2, použitelné v komerční oblasti například ve studiích pro zdravý životní styl a nebo jako mobilní přístroje pro nemocniční nutriční týmy. Tato jednoduchá řada je doplněna o přístroje pro měření VO2, VCO2, RQ a metabolizmu substrátů pro klinickou praxi i výzkumné účely. Tyto přístroje lze použít jak pro spontánně dýchající tak i ventilované pacienty.

 

Většina přístrojů je validována mezinárodními studiemi prováděnými na předních evropských i světových pracovištích.

 

Dále dodáváme přístroje pro ambulantní měření krevního tlaku. K nejznámějším a nejrozšířenějším přístrojům patří přístroje Spacelabs. Přístroj jsou oblíbené pro svoji spolehlivost, jednoduché ovládání, nízké náklady na jedno vyšetření, široké možnosti nastavení a přesnost měření. Přístroje jsou klinicky validované řadou národních i mezinárodních společností pro hypertenzi.

 

Podrobný popis jednotlivých přístrojů je uveden v sekci přístroje a v části ke stažení jsou k dispozici katalogy a prospekty k vybraným přístrojům.


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com