Omnia – Modulární software pro kardiopulmonální diagnostiku

 

 

Omnia Suite je software nové generace určený pro přístroje z oblasti kardiopulmonálních vyšetření, vyráběné společností COSMED. Jedná se o inovativní a uživatelský přívětivý software, umožňující uživateli provádět testy intuitivně bez nutnosti složitého školení.

 

Do software jsou zahrnuty nejnovější poznatky a znalosti z oblasti kardiopulmonální diagnostiky (náležité hodnoty podle doporučení GLI 2012, Z-score, LLN a grafické znázornění výsledku testu nejdůležitějších měřených parametrů) i z oblasti výpočetní techniky (kompatibilita s Windows 8, používá databázi SQL). Software k dispozici pro přenosné spirometry MicroQuark, Spiropalm, Pony FX, Quark Spiro, Quark PFT a Q-Box. Od května 2015 je software k dispozici i pro přístroje Quark CPET, Quark RMR a pro telemetrické přístroje K4b2 a K5. Program komunikuje s programy pro správu ordinace Medikus.

 

Počet přístrojů kompatibilních s OMNIA i funkcionalita programu se budou dále rozšiřovat s cílem kompatibility pro všechny přístroje vyráběné společností COSMED.

 

 

 


Dodávky zdravotnických prostředků v oblasti kardiologie, funkčního vyšetření a plicní diagnostiky.

 


Klinické zaškolení obsluhy a zajištění klinické podpory výrobce.

 


Servis dodaných přístrojů, možnost prodloužení záruky včetně dodávky spotřebního materiálu.

 


Zajištění bezpečnostně technických kontrol dle zákona 268/2014 Sb v aktuálním znění.

 
Vytvořilo Zawoko NET
Spolupracujeme s www.cosmed.it, www.suntechmed.com